دنباله سواری شبح در دره زلوب

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


موزه ای دوباره پيدا كردن سیلو به شعر های دیگر مکان های Cappadocia می گوید. قبلا یک خلف نشینی صومعه باز يافتن قرن 9 هم 13، در سال های بعد، ترک ها اخلاص یونانی ها درون کنار غارها زندگی می کردند که دوباره يافتن و گم كردن سنگ های آتشفشان آهسته تهیه شده بودند.
دره زلوب ترکیه
تا پایان جنگ استقلال ترکیه درون سال 1923 یک مجمع کاملا کاربردی بود.
سپس در دهه 1950، كاهش سنگ ها یک مخافت امنیتی بود، بنابراین ترکان محلی این روستای قدیمی را ترک کردند تا پهلو مکان های مدرن درون این نزدیکی منتقل شوند.
Zelve موزه مخير Cappadocia
این روزها، دره زلو و مسكن های كنام بوم ميهن قدیمی خويش را درون بازار گردشگری قدس همچنین در Cappadocia ادغام شده است.
طرف جلو این است که من باز يافتن صف ها صداقت انبوهی از گردشگران که هر اشاره ای را می گیرند تحاشي می کنم.
بازدید پيدا كردن موزه مرخص هوایی زلوب
دره زلوب کاپادوکیا ترکیه


تور ارزان استانبول
من اندر ورودی صدر در ورودی داخل اوایل بعد از ظهر واقف شدم و پس ازآن از بي حركت کردن یک میان وهله بر Gozleme درون یک بركه بیرونی در خارج دوباره به دست آوردن خانه، تو ورودی Zelve مسبوق شدم برای آنچه که من پنداشت می کردم قدم زدن ملایم است. آش این حال، در حين روز، وقوف محاصره های نقشه ریزی من ولايت را دوباره به دست آوردن بین برد. من كودن وار هیچ محلول ذوب خوي بزاق نیاورده بودم، برای یک تور :اسم تله بالون هوای گرم اندر ساعت 3 بامدادان بیدار شدم (که اساساً نگذاشتم) و دوباره به دست آوردن ساعت 9 فلق و شام به بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایتهای توریستی تيره سير کرده بودم.
بنابراین زمانیکه من فراز دره ثالث رسیدم، بدنم برای من راكد شد. خورشید در الان سقوط آغوش روی من حيات و سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه خود خودم یک مسافر كودن بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در تبحر های طرح ریزی ضعیف من عار ملايمت کشیدم. با این حالا من هنوز رنج می تواند دلیل لبخند برای یک لحظه، که من درون یک کلیسای سوراخ باستانی ایستاده بود، احساسات من درون فضای جادویی دوباره پيدا كردن فرقه مسیحی اسطوره ای و عتيق به تصویر کشیده تو فیلم روح سواره و پياده 2 تکرار شده است.
نیکلاس کیج، Ghost Rider 2 و باريكه Zelve
دره زلوب
تمام سه دره دوباره به دست آوردن طریق یک راهرو رسمی که ضلع سود کلیساهای غار و خانه ها منتجه منتهي می شود، پیچیده است. همانطور که سكبا هر بازدیدکننده تکراری پهلو Cappadocia، هنگامی که ضمير اول شخص جمع 30 کلیساهای غار دیده اید، این شباهت ضعيف است.
من در ملاقات یک آسیاب غلتکی قدیمی باغ بیش از ميزان هیجان متنفر شدم، که هنوز شادي برای طولاني مدت استفاده می شود. Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance .
Cappadocia بغاز باب زلوب
در سنه پايه 2011، بغاز باب زلو برای عموم كس برای نیکلاس کیج خلوص حمایت باز يافتن اعضای منتخب بسته است. فايده نظر من، نیکلاس کیج یکی باز يافتن بازیگران آش استعداد ترین در دنيا است.
در فیلم دنباله دار، شخصیت نیکلاس کیج جهد می کند تا گرامي جن و تن خود را از دست بدهد اخلاص پسربچه را تبدیل فراز شیطان جسميت يافته مصور کند. خلف از تتميم سفر طولانی، فرزند و بنده زاده را با یک فرقه مسیحی باستانی دوباره يافتن و گم كردن راهبان خالکوبی که در غارها زندگی می کنند ترک می کند.
Cappadocia پاچپله Zelve
بعد گروه جشن تصمیم می گیرد که آقازاده را قربانی کند خلوص داستان استمرار می یابد، همانطور که در مرتبه آسمانه ایستاده بودم. سرانجام و اينك از ظهر خورشید مطلع به عظمت جمال کرد. هیچ کس دیگر از من پاكي راهنمای من جدا نبود
به آرامی تو ذهنم، سرآغاز کردم پيدا كردن طریق فراخنا هایی پيدا كردن Ghost Rider 2 و سپس از لمحه آشنایی شوربا ضربه. نمونه این کلیسای كنام بوم ميهن قدیمی قبل باز يافتن بازدید از دم را دیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم حامي های باستانی را همانطور که درون مقابل واحد وزن بودند، می توانم دیدم.
آیا من داخل همان اشكوب به نشاني نیکلاس کیج ایستاده بود؟
چه کسی می داند و رک و رخ کنده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم کسی احتراس کند. راهنمای خود مطمئنا خلوص کاملا اشتیاق پهلو شور و مطمع من.
مهم نیست هیچ کس دیگری نیست خالصاً من
اگر شما دوباره به دست آوردن طرفداران دوباره به دست آوردن نیکلاس کیج پاكي / یا کاپادوکیه، این لیست پخش داخل یوتیوب ویژگی های طولاني صحنه های نژند شده داخل Zelve دره، صدر در استثنای صحنهای که در وقت حسن شراب که داخل Bucharest فیلم برداری شده وجود می نوشند. (در ترکی)


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها